Czakram Bieli to miejsce osobliwe, tajemnicze i intrygujące

Dla jednych może stanowić jedynie ciekawostkę, dla innych kosmiczny ewenement. Poszukujący wyciszenia nazwą go magiczną przystanią, znawcy legend mianują go dziełem mitycznych przybyszów. Niezaprzeczalnie jednak ta wyjątkowa atrakcja Bałoszyc budzi żywe zainteresowanie wśród gości odwiedzających pałac. Naświetlmy zatem odrobinę to interesujące zjawisko.

CZAKRAMY W POLSCE

Wawelski czakram – jak nazywane jest źródło energii Europy Wschodniej – znajduje się w miejscu, gdzie niegdyś stał romański kościół św. Gereona. Okazuje się jednak, że punktów mocy w Polsce jest o wiele więcej. Radiesteci zlokalizowali je między innymi w Bukowinie Kłodzkiej, Wrocławiu czy Rapie. W maju 2005 roku do listy dołączyło kolejne miejsce, w którym skumulowana jest wyjątkowo silna energia Ziemi. Osobliwość ta zlokalizowana jest w odległości zaledwie 50 metrów od Pałacu w Bałoszycach – w pałacowym parku. Czakram Bieli został dokładnie zbadany przez wybitną polską radiestetkę, mgr inż. Alicję Rospond. Wyjaśnijmy zatem, że „czakram” dosłownie oznacza „kwiat lotosu”. Według filozofii i mistyki hinduskiej jest to jedno z centrów energetycznych umiejscowionych w ludzkim ciele lub skorupie ziemskiej; miejsce, skoncentrowanej energii Ziemi i kosmosu. Współcześnie siłę emitowanej przez czakramy energii mierzy się za pomocą skali Bovisa. Według niej siła bałoszyckiego miejsca mocy została oceniona na ok. 120 000 – 150 000 jednostek. Dla porównania dodajmy, że przeciętny człowiek emituje energię równą ok. 6500 jednostek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Czakramu Bieli wszystkich, którzy chcieliby zaznać odprężającej mocy jego promieniowania. Zachęcamy do przyjazdu pasjonatów radiestezji, różnorodnych metod medytacji i technik relaksacyjnych, jak również wszystkich sceptyków i niedowiarków, aby na własnej skórze odczuli kojącą zmysły atmosferę Pałacu Bałoszyce, Czakramu i przepięknej okolicy.

Zespół Pałacu Bałoszyce