Jak możemy Państwu pomóc w dopełnieniu oferty konferencji?

Całodzienne konferencje, obrady, prezentacje, wystąpienia i wielogodzinne skupienie potrafią wyczerpać nawet najwytrwalszych pracowników. Pamiętajmy również, że człowiek zmęczony wolniej przyswaja wiedzę, jest senny i bez chęci do życia. Dlatego warto zadbać o dobrą formę psychiczną, szczególnie w tak pięknym i kojącym zmysły miejscu jak Pałac w Bałoszycach. Uważamy, że po ciężkiej pracy każdemu należy się wypoczynek i relaks, dlatego też przedstawiamy Państwu szeroką ofertę atrakcji dodatkowych, które odprężą naszych gości, a nawet pomogą w integracji grupy. Jesteśmy otwarci również na własne inicjatywy przybywających do nas grup. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić stuprocentową satysfakcję z pobytu w Pałacu Bałoszyce.

- Bogata oferta dodatkowych atrakcji -

Poza bogatym zapleczem konferencyjnym pałac w Bałoszycach może zaoferować grupom zorganizowanym szereg atrakcji.
Atrakcje w regionie

Atrakcje w regionie

Pałac położony jest na terenie "Mazur Zachodnich" tzw. "Zielonych pluc Polski". Okolica bogata jest w różnego rodzaju atrakcje turystyczne   i możliwości spędzenia wolnego czasu.
Czytaj więcej >>

Na terenie Pałacu

Na terenie Pałacu

Grupy zorganizowane mogą liczyć na szereg atrakcji na terenie samego pałacu. Do dyspozycji, są rozległe ogrody, staw rybny, bilard, bryczka i wiele innych.
Czytaj więcej >>

Agroturystyka

Agroturystyka

Dla wszystkich miłośników swojskich klimatów przygotowaliśmy w oddzielnym kompleksie budynków część agroturystyczną, z dużym współnym salonem idealnym na biesiady.
Czytaj więcej >>

Organizujemy transport

Organizujemy dowóz własnym transportem dla większych grup z pobliskich stacji czy lotniska.

Recepcja 24h/7

Recepcja dostępna jest dla Państwa przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Partnerzy

Udostępniamy teren pałacu do organizacji atrakcji na imprezach integracyjnych również firmom z zewnątrz.

Sprawdź dostępne terminy!