WARSZTATY TEMATYCZNE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i możliwościami jakie oferuje Państwu Pałac Bałoszyce.
Hotel Bałoszyce gości rokrocznie Międzynarodową Akademię Muzyczną. Młodzi muzycy cenią sobie kojącą atmosferę parku, w którym szlifują swoje talenty, oraz salę balową, w której podczas koncertów mogą zaprezentować swoje wyjątkowe umiejętności. Zapraszamy!
Nie ma lepszego miejsca do nauki tańca jak sala balowa, której przestrzeń zapewnia swobodę ruchu. Sala lustrzana wspaniale sprawdziła się podczas warsztatów tańca współczesnego oraz latynoamerykańskich - tango rozgrzało ją do czerwoności.
Teren Zielonych Płuc Polski, czyste powietrze, bliskość natury, Czakram Bieli – wszystko to sprawia, że bałoszycka posiadłość jest miejscem idealnym dla osób uprawiających sporty wymagające spokoju i kontemplacji. Miłośnicy Yogi, Taichi czy Kung- fu znajdą w okolicy pałacu to, czego potrzebują do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.
Niezmiennie od wielu lat Pałac Bałoszyce gości w swoich progach malarzy, którzy za każdym razem odkrywają na nowo wyjątkowość posiadłości. Obrazy naszych gości – pożegnalne podarunki - zdobią pałacowe korytarze. Zarówno amatorzy jak i doświadczeni malarze z pewnością znajdą w Bałoszycach inspirację i nie będą narzekali na brak twórczego natchnienia.
Konie to niezwykle poetyczny ale również bardzo trudny temat fotograficzny. Pasjonaci fotografii w Bałoszycach mogą się jednak zmierzyć z niejednym wyzwaniem. Błyszczące, skrzące się w słońcu stawy, bujna roślinność czy przekorna aura Czakramu Bieli dostarczą wielu emocji, zapewnią niepowtarzalne zdjęcia równocześnie dając satysfakcję entuzjastom tej nowoczesnej sztuki.
Piłka nożna nazywana jest polskim sportem narodowym, zatem wszystkich zwolenników tej dyscypliny zachęcamy do rozgrywania meczy na boiskach znajdujących się nieopodal pałacu. Aktywnie spędzić czas mogą również pasjonaci sportu rodem z Wielkiej Brytanii – tenisa. Pobliskie korty umożliwiają naszym gościom szkolenie swoich umiejętnością, bądź po prostu rozegranie emocjonującej rozgrywki. Entuzjastom innych aktywności fizycznych polecamy wycieczki rowerowe, które nie tylko wpłyną pozytywnie na samopoczucie ale także pozwolą na przyjemne zwiedzenie okolic Pałacu Bałoszyce.
Od kilku lat cyklicznie gościmy organizowane zewnętrznie kursy językowe. Świeże powietrze i magiczna aura zabytkowego pałacu wspaniale wpływają na odkrywanie i zapamiętywanie języków obcych. Chcesz zorganizować kurs językowy w niezwykłych wnętrzach? Skontaktuj się z nami!

Kilka słów o możliwości organizowania warsztatów w PAŁACU

Organizacja kulturalnych spotkań z udziałem malarzy, poetów, muzyków, polityków od setek lat należy do pałacowych tradycji w całej Europie. Współcześnie zespół pracujący w Pałacu Bałoszyce pieczołowicie dba o podtrzymywanie dawnych oraz rozwijanie nowych tradycji.

Hotel może pochwalić się wydarzeniami, które na stałe zagościły w kalendarzu kulturalnym obiektu. Podczas wakacji przybywają do Bałoszyc artyści plastycy, rzeźbiarze i malarze, którzy podczas letnich warsztatów mogą oddawać się swojej pasji i rozwijać talenty w zaciszu pałacowego parku bądź innym miejscu, które pobudzi ich wyobraźnię i natchnie myśli. Posiadłość zapewnia im nieskończone możliwości malarskie, dzięki przepięknej przyrodzie, która jest wyjątkowo wdzięczną „modelką”, a przy tym każdego dnia jaśniejącą zupełnie nowym światłem. Przybywający do obiektu goście mogą podziwiać wiele dzieł – pamiątek warsztatów malarskich, wiszących na ścianach pałacowych korytarzy i apartamentów.

Drugim wspaniałym, rokrocznie organizowanym wydarzeniem jest Międzynarodowa Akademia Muzyczna. Adepci sztuk muzycznych z Polski i zagranicy uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez wybitnych pedagogów i wykładowców wyższych uczelni artystycznych. Pałac Bałoszyce zapewnia młodym talentom odpowiednie warunki do wielogodzinnych ćwiczeń, jak również sale z wspaniałą akustyką, w których z powodzeniem organizowane są koncerty kameralne. Cieszymy się, że bałoszycki pałac stał się stałym punktem w corocznych warsztatach artystycznych. Z radością wspomożemy również nowe inicjatywy, które być może z czasem również staną się tradycjami.

PRZYDATNE INFORMACJE

- przeczytaj w jaki sposób możemy pomóc przy organizacji Twoich warsztatów -

SPRZĘT

Dzięki rzutnikom i ekranom, które znajdują się w salach pomożemy Państwu zorganizować prezentację, wieczór filmowy, pokaz zdjęć, bądź inne wydarzenie umilające czas słoty lub niezbędne do przeprowadzenia organizowanych warsztatów.

CATERING

Pałacowa restauracja serwuje wyśmienite posiłki, przekąski i desery, a przy tym korzysta z żywności ekologicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

CZAKRAM BIELI

Miejsce mocy, które cieszy się nieprzemijającym zainteresowaniem naszych gości. Przeprowadź w tym tajemniczym miejscu swoje warsztaty lub zwyczajnie przekonaj się o jego pozytywnej energii.

SALE

Sala lustrzana, kominkowa, biblioteczna i winiarnia – zapoznaj się z ich układem i wystrojem, aby wybrać najlepszą do organizacji warsztatów.

NOCLEGI

W grupie raźniej! Dla gości przybywających do nas na warsztaty przygotowaliśmy specjalną, indywidualnie dobraną ofertę noclegową.

KALENDARZ

Znasz już termin swoich warsztatów? Zapytaj o dostępność obiektu.

Chcesz zorganizować swoje warsztaty w pałacu?
Sprawdź dostępne terminy!